Ogłoszenia - Maj 2018

1. 10 maja o godz. 19.15 (czwartek), Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Słowo na Eucharystię: „(...) znowu chwila, a ujrzycie Mnie”. (J 16, 16b).

2. Formacja dla roczników I, II i III odbędzie się 17 maja (czwartek) o godz. 19.15, w salkach parafialnych, natomiast dla rocznika IV odbędzie się 23 maja (środa) o godz.19.15 również w salkach parafialnych.

3. 24 maja (czwartek) o godz. 19:15 wszystkich chętnych zapraszamy do Sanktuarium Św. Józefa w Rudzie Śląskiej na kolejne spotkanie z cyklu NIEZWYKLE WAŻNA SPRAWA! Chrześcijanin – świadek spotkania z Jezusem.

4. Spotkanie w rocznikowych grupach dzielenia odbędzie się w terminach ustalonych przez Animatorów.

5. Kolejna Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała zostanie odprawiona 7 czerwca (czwartek) o godz. 19.15.

6. Zapraszamy do zapisywania się na kursy:
- kurs Emaus 25-27 maj(dla osób po kursie Nowe Życie)
- kurs Estera 29 czerwiec - 01 lipiec (dla wszystkich kobiet)
Koszt kursów - 50 zł/os. Zapisać się na kursy można klikając w zakładkę ZAPISY NA KURS.

7. Osoby, które potrzebują modlitwy wstawienniczej, prosimy o kontakt z Katarzyną Swoboda, tel. 509 631 591

8. W zakładce koszyk intencji zamawiać Msze Święte (terminowe, bezterminowe i gregoriańskie). Wszelkie dokładne informacje można przeczytać klikając na tę zakładkę.

9. Jeśli doświadczyłeś działania Pana Boga, poruszyło Cię jakieś Słowo to zachęcamy do składania świadectw. Można to uczynić poprzez wypełnienie formularza w zakładce świadectwa znajdującej się na naszej stronie internetowej lub poprzez wysłanie maila na adres: swiadectwa@werafael.pl lub sekretariat@werafael.pl

10. Prosimy także wszystkich o modlitwę w intencji całej naszej Wspólnoty, szczególnie prosząc o dar rozeznania, za posługujących oraz za kursy, które będą prowadzone w 2018r.

Ks. Łukasz, Duszpasterz Wspólnoty